ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 13073005
nr 1307 3005
Sabel
1800-tal. Längd: 94 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:14:39
600 kr
Sabel
Kondition: slitage, skador
nr 1307 3005
Sabel
1800-tal. Längd: 94 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 17 februari 2020 |